JM
Jozef Moravec
ktn - servis
veľkoobchod
maloobchod

Tepelné čerpadlá Stiebel Eltron

O spoločnosti STIEBEL ELTRON

Spoločnosť Stiebel Eltron rozvíja obchodnú činnosť v oboru vykurovania a ohrevu užitkovéj vody na českom a slovenskom trhu od roku 1992. Významný podiel na úspěšných výsledkoch firmy mala ucelená ponuka plynových zariadení značky Hydrotherm. V roku 2000 prevzala spoločnosť STIEBEL ELTRON spol. s r.o. generálne zastúpenie koncernu De Dietrich v Českéj a Slovenskéj republike a rozšírila tak ponuku plynových a olejových kotlov.

Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo

Energia zo zeme, vzduchu a slnka zadarmo. Pozrite si Katalóg o obnoviteľných zdrojoch - ohrev vody a vykurovanie.

Z histórie firmy STIEBEL ELTRON

Už od roku 1924 nemecká firma Stiebel Eltron vyvíja, vyrába a dodává prístroje pre vykurovanie a ohrev vody, ktoré zpríjemňujú luďom bývanie. Historia firmy se začala písať vývojom prvého ponorného elektrického variča. Od tejto doby vývoj značně pokročil. A boli to často právě vývojoví pracovníci firmy Stiebel Eltron, ktorí prinášali do výroby nové myšlienky a postupy, ktoré pomohly luďom zpríjemniť bydvanie a ušetriť výdavky za energiu. V súčasnej dobe Stiebel Eltron vyrába široký sortiment zariadení pre kúrenie a ohrev vody. Každý výrobok Stiebel Eltron je presným a dokonalým technickým riešením pre úplne určené možnosti použitia.

tc-vzduch-vnutorny.jpg

WPL

Tepelné čerpadlá určené pre odoberanie tepla zo vzduchu, kompaktné prevedenie s vstavaným vzduchovým výmenníkom (výparníkom), vo vnútornom prevedení.
tc-voda.jpg

WPF

Tepelné čerpadla pre vnútornú inštaláciu s vstavanou reguláciou kúrenia (WPF M), obehovým čerpadlom, poistným ventilom, prepínacím ventilom pre prípravu TUV a elektrickým topným telesem.
tc-zem.jpg

WPC

Kompaktné tepelné čerpadla systému zem/voda pre vnútornú inštaláciu s vstavaným 200-litrovým zásobníkovým ohrievačom teplej vody, obehovým čerpadlom a prepínacím ventilom (kúrenie/príprava teplej vody), elektrokotlom a ekvitermnou reguláciou.

Zdroj: http://www.stiebel-eltron.sk

Jozef Moravec ktn - servis

Mapa stránky