Typy tepelných čerpadiel

1 Vzduch - voda
Tepelné čerpadlo vzduch-voda pracuje s energiou z okolitého vzduchu.
Tepelné čerpadlo zem-voda efektívne využíva zemské teplo naakumulované v zemnom podloží od slnečného žiarenia.
So stanicou podzemnej vody GWS vedia naše tepelné čerpadlá zem-voda využiť ako zdroj energie aj podzemnú vodu.
Tepelné čerpadlo pre prípravu teplej vody využíva na ohrev vody energiu z okolitého prostredia, vďaka čomu je ohrev vody výnimočne úsporný.
PRODUKTY, KTORÉ POUŽÍVAME
Tepelné čerpadlá

Panasonic

Panasonic vytvoril nový, inovatívny nízko-energetický systém, ktorý vám pomôže vychutnať ideálne teploty a teplú vodu vo vašej domácnosti, a to aj pri extrémnych vonkajších teplotách. Tepelné čerpadlo Aquarea ,ktoré ako zdroj využíva vzduch, zachytáva čerstvý vzduch pre chladenie alebo vyhrievanie miestnosti, aby zabezpečila maximálne pohodlie. Aquarea je doposiaľ čistejší, bezpečnejší, lacnejší a šetrnejší k životnému prostrediu ako alternatívy s využitím zemného plynu, ropy a iných elektrických systémov.

Jedna vonkajšia jednotka, ktorá môže byť posilnená solárnymi panelmi, ohrieva vodu pre domáce použitie a pre radiátory alebo pre vykúrenie podlahy. Tento systém môže byť tiež dodatočne domontovaný do systému ústredného vykurovania na zníženie nákladov na inštaláciu. Je to najviac inovatívna možnosť pre kompletnú rekonštrukciu a pre novostavby.

Využitie rovanko nájde aj v komerčnej sfére.

alternative

Stiebel Eltron

V roku 1976 začala spoločnosť STIEBEL ELTRON s vývojom a výrobou tepelných čerpadiel, ktorá prebieha dodnes v našom závode v nemeckom Holzmindene. Preto vám môžeme ponúknuť osvedčený produkt vysokej kvality. Made by STIEBEL ELTRON.

STIEBEL ELTRON ponúka vysoko účinné tepelné čerpadlá pre každú domácnosť a každú situáciu z hľadiska dostupného miesta – či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu, vnútornú alebo vonkajšiu inštaláciu.

alternative
SUMÁR

čerpadlá v číslach

................................

  • Účinnosť tepelného čerpadla oproti vykurovaniu elektrikov
  • Maximálna výška dotácie
1
-krát
väčšia účinnosť
1

dotácia SR
Kontakty

Naše kontaktné údaje

Naša spoločnosť na sociálnych sieťach